Środa Wielkopolska - Kostomłoty - Leszno - Legnica

W FORTIS GROUP oferujemy szkolenia na operatora elektrycznego wózka widłowego na terenie Poznania, Leszna, Wrocławia, województwa Dolnośląskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie idealnie sprawdza się w przygotowaniu do uzyskania uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego i zapewnieniu wszelkiej wiedzy potrzebnej do obsługiwania tego sprzętu. Uzyskanie takich umiejętności to idealna inwestycja w rozwój zawodowy oraz przemysłowy, dlatego też serdecznie zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług.

Szkolenia dla osób indywidualnych i pracowników firm

Oferowane kursy na elektryczne wózki widłowe to świetny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla pracowników firm. Dzięki umiejętnościom nabytym podczas naszych szkoleń na terenie Poznania, Leszna, Wrocławia, województwa Dolnośląskiego   można zwiększyć swoje umiejętności, które są niezwykle przydatne we współczesnym przemyśle. Wózki widłowe należą do jednych z najczęściej używanych pojazdów w wielu branżach takich jak na przykład spedycja czy budownictwo.

Umiejętności przekładające się na jakość pracy

Pracownicy posiadający uprawnienia na wózki widłowe są nieocenieni, jeśli chodzi o ich wpływ na szybkość oraz sprawność procesu przemysłowego. Jest to znaczne ułatwienie, które przekłada się na dochody oraz komfort pracy w firmie. Ukończenie kursu jest również szansą na zwiększenie zarobków i rozwój kariery. Dlatego też osoby zainteresowane rozwojem czy wysokim poziomem pracy w swojej firmie coraz częściej decydują się na skorzystanie ze szkoleń w tym zakresie. 

Wykwalifikowana i pomocna kadra

Nasi instruktorzy gwarantują indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych kursów. Zawsze staramy się przekazać jak najwięcej przydatnej i praktycznej wiedzy oraz wysłuchać kursantów. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

W pełni wyposażona sala wykładowcza

Nasza klimatyzowana sala wykładowcza gwarantuję pełny komfort podczas przebiegu kursu.

Co nas wyróżnia? Zdawalność na poziomie 99%

Szkolenie i egzamin odbywają się w jednym dniu.
Przedstawiamy proces zdobycia uprawnień UDT:

  • Klient otrzymuje mailowo formularz zgłoszenia do egzaminu, w którym wybiera odpowiednią dla siebie kategorie uprawnień. Otrzymuje również niezbędne pełnomocnictwo do reprezentowania przed UDT przyszłego operatora.
  • Komplet wypełnionych dokumentów przesyłacie Państwo na naszą skrzynkę e-mail, oryginały należy dostarczyć najpóźniej w dniu egzaminu.

ZAŁATWIAMY WSZYSTKIE FORMALNOŚCI Z UDT!

  • Szkolenie składa się z części teoretycznej na której uczestnicy zostaną zapoznani z aktami prawnymi UDT, rodzajami maszyn, mechanizmami zabezpieczeń urządzeń na których będą pracować, czynnościami przed przystąpieniem do pracy i wielu innych istotnych elementów potrzebnych operatorowi.
  • W ramach kursu otrzymują Państwo komplet materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej. Udostępniamy zarówno pytania i odpowiedzi obowiązujących na egzaminie pytań testowych.
  • W części praktycznej uczestnicy będą mogli nauczyć się sztuki operowania wózkiem widłowym, podnośnikiem lub ładowarką teleskopową, oraz poznać podstawowe elementy tych urządzeń.
  • Operatorzy zapoznają się również z diagramami udźwigu urządzenie jak też umiejętności przy podnoszonym ładunku.
  • Część teoretyczna i praktyczna kończy się egzaminem Państwowym UDT.

Po zdanym egzaminie otrzymujecie Państwo imienne zaświadczenie uprawniające do obsługi odpowiednich urządzeń.

Cennik szkoleń:

Rodzaj szkolenia i egzaminu (proszę zaznaczyć właściwe) Koszt szkolenia i egzaminu
Podesty ruchome przejezdne (podnośniki) 800,00 zł
Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia (wózki widłowe) 800,00 zł
Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osoba obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (wózki widłowe specjalizowane oraz ładowarki) 1300,00 zł

*ceny bez podatku VAT

Międzynarodowy odpis uprawnień 350 zł
W przypadku większej grupy (powyżej 5 osób) prosimy o kontakt przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

ODDZIAŁY FIRMY
Środa Wlkp. (Biuro handlowe)
Tomasz Litke
Tel.:(+48) 532 332 093
NIP:786 145 88 27
Leszno (Serwis)
Grzegorz Kempiński
Tel.:(+48) 690 234 234
NIP:697 188 65 87
Kostomłoty (Serwis)
Bogumił Maziarz
Tel.:(+48) 666 356 380
NIP:913 150 33 96
Legnica (Serwis)
Ernest Kobiałkowski
Tel.:(+48) 606 490 829
NIP:692 180 72 84
Tel.: +48690234234 kontakt@fortis-group.pl