Środa Wielkopolska - Kostomłoty - Leszno - Legnica

Kursy na wózki widłowe

W FORTIS GROUP oferujemy szkolenia na operatora elektrycznego wózka widłowego na terenie Poznania, Leszna, Wrocławia, województwa Dolnośląskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie idealnie sprawdza się w przygotowaniu do uzyskania uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego i zapewnieniu wszelkiej wiedzy potrzebnej do obsługiwania tego sprzętu. Uzyskanie takich umiejętności to idealna inwestycja w rozwój zawodowy oraz przemysłowy, dlatego też serdecznie zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług.

Szkolenia dla osób indywidualnych i pracowników firm

Oferowane kursy na elektryczne wózki widłowe to świetny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla pracowników firm. Dzięki umiejętnościom nabytym podczas naszych szkoleń na terenie Poznania, Leszna, Wrocławia, województwa Dolnośląskiego   można zwiększyć swoje umiejętności, które są niezwykle przydatne we współczesnym przemyśle. Wózki widłowe należą do jednych z najczęściej używanych pojazdów w wielu branżach takich jak na przykład spedycja czy budownictwo.

Umiejętności przekładające się na jakość pracy

Pracownicy posiadający uprawnienia na wózki widłowe są nieocenieni, jeśli chodzi o ich wpływ na szybkość oraz sprawność procesu przemysłowego. Jest to znaczne ułatwienie, które przekłada się na dochody oraz komfort pracy w firmie. Ukończenie kursu jest również szansą na zwiększenie zarobków i rozwój kariery. Dlatego też osoby zainteresowane rozwojem czy wysokim poziomem pracy w swojej firmie coraz częściej decydują się na skorzystanie ze szkoleń w tym zakresie. 

Wykwalifikowana i pomocna kadra

Nasi instruktorzy gwarantują indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych kursów. Zawsze staramy się przekazać jak najwięcej przydatnej i praktycznej wiedzy oraz wysłuchać kursantów. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

ODDZIAŁY FIRMY
Środa Wlkp. (Biuro handlowe)
Tomasz Litke
Tel.:(+48) 532 332 093
NIP:786 145 88 27
Leszno (Serwis)
Grzegorz Kempiński
Tel.:(+48) 690 234 234
NIP:697 188 65 87
Kostomłoty (Serwis)
Bogumił Maziarz
Tel.:(+48) 666 356 380
NIP:913 150 33 96
Legnica (Serwis)
Ernest Kobiałkowski
Tel.:(+48) 606 490 829
NIP:692 180 72 84
Tel.: +48690234234 kontakt@fortis-group.pl