Środa Wielkopolska - Kostomłoty - Leszno - Legnica

Uprawnienia, szkolenia, kursy na operatora wózka widłowego

Jako niezależna firma współpracujemy z wieloma kontrahentami. Dzięki takiej formie na bieżąco informowani jesteśmy o nowościach technicznych i handlowych, by dalej pożytkować tę wiedzę dla dobra naszych klientów.

Ponadto współpracujemy z innymi, podobnymi do naszej firmami, dzięki czemu istnieje obszar do wymiany doświadczeń zdobytych w czasie naszej pracy. Dla naszych klientów przekłada się to na fachowe doradztwo. Przy naprawie wózków różnych marek – kierujemy klienta do najbardziej kompetentnych w danej marce partnerów.

W FORTIS GROUP oferujemy szkolenia na operatora elektrycznego wózka widłowego na terenie Poznania i Leszna. Nasze wieloletnie doświadczenie idealnie sprawdza się w przygotowaniu do uzyskania uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego i zapewnieniu wszelkiej wiedzy potrzebnej do obsługiwania tego sprzętu. Uzyskanie takich umiejętności to idealna inwestycja w rozwój zawodowy oraz przemysłowy, dlatego też serdecznie zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług.

Szkolenia dla osób indywidualnych i pracowników firm

Oferowane kursy na elektryczne wózki widłowe to świetny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla pracowników firm. Dzięki umiejętnościom nabytym podczas naszych szkoleń na terenie Poznania i Leszna można zwiększyć swoje umiejętności, które są niezwykle przydatne we współczesnym przemyśle. Wózki widłowe należą do jednych z najczęściej używanych pojazdów w wielu branżach takich jak na przykład spedycja czy budownictwo.

Umiejętności przekładające się na jakość pracy

Pracownicy posiadający uprawnienia na wózki widłowe są nieocenieni, jeśli chodzi o ich wpływ na szybkość oraz sprawność procesu przemysłowego. Jest to znaczne ułatwienie, które przekłada się na dochody oraz komfort pracy w firmie. Ukończenie kursu jest również szansą na zwiększenie zarobków i rozwój kariery. Dlatego też osoby zainteresowane rozwojem czy wysokim poziomem pracy w swojej firmie coraz częściej decydują się na skorzystanie ze szkoleń w tym zakresie. 

Wykwalifikowana i pomocna kadra

Nasi instruktorzy gwarantują indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych kursów. Zawsze staramy się przekazać jak najwięcej przydatnej i praktycznej wiedzy oraz wysłuchać kursantów. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

ODDZIAŁY FIRMY
Środa Wlkp. (Biuro handlowe)
Tomasz Litke
Tel.:(+48) 532 332 093
NIP:786 145 88 27
Leszno (Serwis)
Grzegorz Kempiński
Tel.:(+48) 690 234 234
NIP:697 188 65 87
Kostomłoty (Serwis)
Bogumił Maziarz
Tel.:(+48) 666 356 380
NIP:913 150 33 96
Legnica (Serwis)
Ernest Kobiałkowski
Tel.:(+48) 606 490 829
NIP:692 180 72 84
Tel.: +48690234234 kontakt@fortis-group.pl